loading...

فروشگاه اندلان

خرید پستی ست تیشرت آستین کوتاه طرح Lion & Wolf عید 1400 مخصوص خانم ها و آقایانی که به تیپشون اهمیت میدن  آیا تیشرت به بازوهایتان فشار وارد می کند؟ آستین های تیشرت شما باید در قسمت م

banzbatr بازدید : 349 شنبه 03 آبان 1399 نظرات (0)

خرید پستی ست تیشرت آستین کوتاه طرح Lion & Wolf عید 1400 مخصوص خانم ها و آقایانی که به تیپشون اهمیت میدن  آیا تیشرت به بازوهایتان فشار وارد می کند؟


آستین های تیشرت شما باید در قسمت میانی بازوی بالایی شما قرار گیرند. در صورتی که قد شما بلند است یا بازوی بلندی دارید این موضوع اهمیت کمتری دارد و می توانید تیشرتی با آستین بلند تری بپوشید.


باید مطمئن شوید که آستین از آرنج شما پایین تر نرود. همچنین در صورتی که بازو ماهیچه ای یا کوتاه تر دارید می توانید تیشرتی را انتخاب کنید که از میانه بازوی شما بالاتر رود.


چگونه بفهمیم که تیشرت مناسب نیست؟


در صورتی که بازوی های شما در آستین تیشرت گم می شود یا برعکس بازوی های شما را به هم فشار می دهد(فشار پارچه، بازو و زیر بغل شما را اذیت می کند)، تیشرت مناسب سایز شما نیست.


قد


چه تیشرتی مناسب قد من است؟


تیشرت مردانه ای برای شما مناسب است که طول آن به زیر کمربند شما برسد. البته این قانون برای تیشرت لش صدق نمی کند و شما می توانید هر سایزی که دوست دارید بپوشید.

 

 

 

 خـرید پستی تیشرت آستین کوتاه مشکی طرح حیوانات >> قیمت : 48000  تـومان 

 

خرید پستی ست تيشرت زنانه و مردانه love عشق

 

خرید ارزان قیمت انواع تیشرت های آستین کوتاه زنانه مردانهخرید ارزان قیمت انواع تیشرت های آستین کوتاه زنانه مردانه

 

 خـرید پستی تیشرت آستین کوتاه سفید طرح عشق >> قیمت : 44000 تـومان 

 

شما اکنون در حال خواندن راهنمای قطعی پیراهن آقایان هستید. امروز یک پیراهن در کمد لباس هر مردی یافت می شود. همراه با لباس زیر و جوراب ، بدون شک معمول ترین لباس پوشیده شده است.


ما آنها را زیر پیراهن لباس ، کت و بلیزر می پوشیم ، از کنار تخت خود تا ساحل ، حتی آنها را برای خواب می پوشیم. در واقع ، شما احتمالاً همین حالا یک پوشیده اید.


سبک های ضروری مردانه: 5 نوع تی شرت و نحوه پوشیدن آنها با سبک | آقایون در داخل


پس چرا حتی نمی توان پیراهن ها راجع به آن صحبت کرد - منظورم این است که فقط یک پیراهن است ، حرف زیادی نیست؟ با خیر ، این کمد لباس مردانه ساده و در عین حال همه کاره ، دارای سابقه است و یک دلیل وجود دارد که این لباس توسط همه از افراد مشهور راک استار گرفته تا متوسط ​​شما پوشیده است.


در این راهنمای قطعی تی شرت ، من 5 نوع مختلف تی شرت ، روش های پوشیدن ، نحوه قرارگیری تی شرت و مکان خرید آنها را مرور می کنم.


5 نوع تی شرت | آقایون در داخل

5 نوع تی شرت که در این راهنمای قطعی تی شرت مدل سازی خواهیم کرد.

اما ابتدا ، طبق معمول ، بگذارید با یک تاریخچه سریع شروع کنیم.


تاریخچه کوتاه تی شرت


مارلون براندو در واگن برقی به نام هوس | آقایون در داخل

مارلون براندو سه پایه ساده و سفید را خنک کرد تا به تنهایی پوشیده شود

قدمت سه راهی سفید ساده مانند سایر کالاهای اصلی مردانه به بیش از یک قرن پیش باز می گردد. و مانند سایر لباس ها ، تی شرت در ارتش ایالات متحده سابقه دارد.


ریشه تی شرت کلاسیک امروزی به عنوان یک لباس زیر است. تقریباً در اواخر دهه 1800 ، آن از یک قطعه تکمیل شد (نه ، نه شخص شیطان). سپس در اوایل دهه 1900 ، نیروی دریایی ایالات متحده شروع به صدور تی شرت به عنوان لباس زیر کرد. و پس از جنگ جهانی دوم ، کهنه سربازان شروع به پوشیدن تی شرت به عنوان لباس روزمره روزمره کردند.


ما همچنین می توانیم از هالیوود برای محبوب شدن سه راهی ساده و سفید تشکر کنیم. در دهه 1950 ، پس از آنکه مارلون براندو یکی از آن ها را در خیابان های کوچه ای به نام هوس پوشید ، تی شرت به تنهایی مد شد.


امروز تی شرت اصلی یک قطعه اساسی در کمد لباس یک مرد است. به همراه جین شستشوی تیره و بلیزر سرمه ای ، تی شرت 3 مورد ضروری من را به سبک مردانه جمع می کند.
 


انواع تی شرت و تکان دادن آنها با سبک


تی شرت ها به قدری فراگیر هستند که اغلب نادیده گرفته می شوند. به همین دلیل من می خواستم 5 نوع مختلف را در این راهنمای تی شرت سبک کنم تا نشان دهم چقدر شیک و متنوع هستند.


 

تی شرت گردن خدمه با خط گردن گرد و مدور تعریف می شود. این رایج ترین نوع تی شرت است و توسط همه پوشیده می شود. بیشتر مناسب مردان با صورتهای باریک یا بلند و شانه های شیب دار هستند. دلیل این امر این است که یقه گرد با ایجاد صورت باریک به ایجاد تعادل کمک می کند و توهم شانه های گردتر را ایجاد می کند تا پهن تر به نظر برسید.


سناریو 1: Crewneck و جین


آه ، خدمه کلاسیک. توسط افرادی مانند جیمز دین ، ​​دیوید بکهام ، جانی دپ و آدام لوین که شیک پوشیده اند - خدمه یکی است. احتمالاً بدترین و بهترین روزهای شما دیده شده است.


از آنجا که تی شرت کاملاً گاه به گاه خم است ، من خدمه را با جین و گلدان مجلسی ست کردم ، هر دو نوع پارچه معمولی. سه راهی سفید در زیر جین و بلوز بسیار عالی به نظر می رسد. کفش های کتانی سفید گاه به گاه با زیره آدامس لاستیکی به ماهیت کلی گاه به گاه این ظاهر اضافه می کنند.


سرانجام ، من عینک آفتابی قهوه ای و لاک پشتی را برای یک شیطان ممکن است مراقبت کند.


2. گردن V


پیراهن دوم در راهنمای قطعی تی شرت Gentleman Within گردن V است. هدف v-neck این است که پارچه پیراهن هنگام پوشیدن پیراهن از بالا قابل مشاهده نباشد. اگرچه پوشیدن گردن خدمه در زیر پیراهن دکمه دار برای مردان امری عادی است ، اما فکر می کنم دیدن هر نوع پارچه قابل مشاهده در زیر آن باعث حواس پرتی می شود. به همین دلیل است که من همیشه گردن بند را زیر پیراهن دکمه دار یا بدون پیراهن ترجیح می دهم.


گردن V برای مردان با صورت گردتر و بالاتنه بزرگتر چاپلوس است. مردان کوتاه قد نیز می توانند از گردن V بهره مند شوند زیرا به طور طبیعی گردن را طولانی می کند ، که توهم طول یا قد را ایجاد می کند. همچنین به ایجاد یک اثر لاغری برای مردان بزرگتر کمک می کند.


سناریو 2: گردن و کت V


اگر Pulp Fiction را دیده باشید ، پس شخصیت Bruce Willis را می دانید که یک کت بمب افکن جیر را روی یک خدمه سفید نشان می دهد. من تصمیم گرفتم با یک پیچ و تاب از ظاهر تقلید کنم و به جای خدمه کلاسیک ، گردن V را انتخاب کنم. فقط کمی تر است. گردن V زیر بلیزر نیز همین طور است.


از آنجایی که سرمه ای و قهوه ای یک جفت رنگ کلاسیک است ، من تمام قهوه ای و آبی را با کف سفید و پیراهن بهم زد. من همچنین دوست داشتم که رنگ لهجه های قهوه ای و آبی کفش ها توسط chinos و کت های قهوه ای منعکس شده است.


اگر فکر می کنید کت ها برای این ظاهر بسیار زیبا هستند ، به یاد داشته باشید که یک بلیزر برنزه با جیب های وصله ذاتاً معمولی است و بمب افکن جیر قهوه ای ژاکت مناسب برای لباس پوشیدن یا بالا پوشیدن است. در این حالت ، هر دو ظاهر گاه به گاه هستند

آیا آنها هفته ای 7 تی شرت می پوشند و شما هفته ای دو بار تی شرت می شوید؟ سپس 7 تی شرت باید بیش از مقدار زیادی باشد. اگر آنها هفت جفت جوراب و لباس زیر بپوشند و شما هفته ای دو بار بشویید ، 10 جفت از همه چیز بیش از مقدار زیاد است. چرا باید 15-20 جفت را دوباره داخل کشو قرار دهید ، به خصوص اگر فضای زیادی ندارید؟


واقعاً به چند لباس نیاز دارید؟

جستجو برای: چند پیراهن سه بعدی باید داشته باشید؟

کدام نوع تی شرت بهتر است؟

تی شرت یقه دار ...

تی شرت راه راه. ...

تی شرت گرافیکی ...

تی شرت جیبی ...

تی شرت جامد / ساده. ...

تی شرت کلاه دار. ...

تی شرت گردن خدمه. تی شرت های یقه ای ترکیبی عالی از راحتی و راحتی است. ...

تی شرت یقه گردن / اسکوپ U. اگر می خواهید کمی بیشتر پوست یا نیم نگاهی به سینه نشان دهید ، به دنبال تی شرت های گردن U یا Scoop بروید.

موارد بیشتر ... • 17 آذر 1394 AP


10 نوع تی شرت مردانه باید داشته باشید - به نظر می رسد

جستجو برای: کدام نوع تی شرت بهترین است؟

زیر پیراهن چی میپوشی؟

پیراهن های زیر معمولاً زیر پیراهن یقه ای کار می شوند. آنها همچنین زیر یک پیراهن لباس پارچه ای روشن تر ، یک لایه اضافی از پوشش را به شما می دهند ، بنابراین از این ظاهر شفاف و شفاف جلوگیری می کنند. پیراهن های زیر با اندکی تنش کمی کش دار هستند و ساخته نمی شوند که به تنهایی پوشیده شوند. بهمن 2 ، 1398 AP


آیا مردان باید زیر پیراهن خود را بپوشند؟ 

راحت ترین ماده تی شرت چیست؟

پنبه ارگانیک یک گزینه نرم ، راحت و محبوب است. این گرانتر از پنبه معمولی است و پنبه بدون کودهای زیاد و سموم دفع آفات می شود. پنبه پیما با الیاف بلند اضافی که نرمی پارچه تی شرت را تضمین می کند ، با کیفیت ترین پنبه ای است که پول می تواند خریداری کند.


جستجو برای: راحت ترین ماده تی شرت چیست؟

پیراهن ها به کجا باید ختم شوند؟

تی شرت شما باید درست زیر کمربند شما قرار بگیرد و درست در وسط جایی که پرواز شما قرار دارد بنشیند. همچنین باید کاملاً مناسب باشد. اگر قد بلندی دارید ، بزرگنمایی بیش از حد ممکن است تنها راه به دست آوردن طول مناسب به نظر برسد ، اما به جای آن یک برش طولی در اندازه خود انتخاب کنید.


پیراهن شما چگونه باید متناسب باشد

جستجو برای: پیراهن ها به کجا باید ختم شوند؟

آیا پوشیدن گردن V برای بچه ها اشکالی ندارد؟

گردن v کمی احساس رسمی کمتری نسبت به یقه خدمه دارد و کمی جذابیت و سبک بصری به سه راهی استاندارد اضافه می کند. این برای مرد قد کوتاه بسیار مناسب است ، زیرا باعث می شود فرد کمتر جعبه ای به نظر برسد و قد قد به ظاهر آن بیفزاید. این مردان را با صورتهای گردتر و یا پهن تر نیز تکمیل می کند. اردیبهشت 26 ، 1399 AP


جستجو برای: آیا پوشیدن گردن V برای بچه ها اشکالی ندارد؟

تی شرت پرمیوم مناسب چیست؟

لطافت ، ظاهر کلاسیک و متناسب سه راهی پرمیوم: سه ​​راهی با کیفیت بالا که احساسی نرم و نرم و ابریشمی و ساختاری متناسب با وزن متوسط ​​نسبت به سه راهی معمولی دارد. Tri-blend: طرفدار مورد علاقه طرفداران با ظاهری پرنعمت و شکسته ، فرم متناسب ، احساس لطیف. مهر 13 ، 1397 AP


جستجو برای: تی شرت پرمیوم مناسب چیست؟

چند جین شلوار باید داشته باشم؟

واقعاً به چند جفت شلوار جین نیاز دارید؟ دلایل این میزان مالکیت شلوار جین نسبتاً زیاد هرچه باشد ، کارشناسان جین معتقدند که 3 جفت شلوار جین برای هر کمد لباس کافی است ، این 3 جفت شلوار جین را می توان در دسته بندی کرد: شلوار جین لباس دار هر روز شلوار جین معمولی. 8 آبان ، 1398 AP


جستجو برای: چند جین شلوار باید داشته باشم؟

چند پیراهن زیاد است؟

اگر به طور منظم لباسشویی انجام می دهید (حداقل هفتگی همان چیزی است که من توصیه می کنم) به حدود 7 تی شرت نیاز خواهید داشت ، بعلاوه ممکن است به چند مورد اضافی برای موارد اضطراری ، خرابکاری یا دوره های کوتاه مدت که از لباسشویی عقب هستید. حداقل در واقع همین است و این فرض می کند که هر روز تی شرت می پوشید.


جستجو برای: چند پیراهن خیلی زیاد است؟

یک پیراهن مردانه باید چه رنگی داشته باشد؟

8 تی شرت متنوع که یک مرد باید داشته باشد

تی شرت گردن سفید ...

تی شرت یقه گردن. ...

تی شرت گردن مشکی. ...

تی شرت یقه دار سفید و راه راه. ...

تی شرت گردن V سفید. ...

چوگان سفید ...

هنلی سفید ...

تی شرت یقه دار گردن.


جستجو برای: پیراهن های مردانه چه رنگی باید داشته باشد؟

چه هستند

 

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 439
 • کل نظرات : 19
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 23
 • آی پی دیروز : 90
 • بازدید امروز : 60
 • باردید دیروز : 241
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 60
 • بازدید ماه : 8,346
 • بازدید سال : 71,216
 • بازدید کلی : 404,132