فروشگاه اندلان خرید پوشاک لباس کفش ارزان با کیفیت زمستانه 2021

http://linksautomatic.ir/

فروشگاه اندلان خرید پوشاک لباس کفش ارزان با کیفیت زمستانه 2021 - آرشیو

معرفی محصول:

کاپشن چرم پارچه چرم تیرکمانی چیست

 

 

چرم تیرکمانی چیست؟:

در این مقاله قصد داریم انواع کاپشن چرمی را برایتان توضیح دهیدم و تا پایان این مقاله با فروشگاه اندلان باشید این روزها کاپشنهای جنس چرم تیرکمانی بسیار محبوبد دل اقایا و خانوم های ایرانی شده این کاپشن های چرمی جنس تیرکمانی دارای لایه داخلی مخملی میباشد و لایع بیرونی چرمی براق و زیبایی دارد چرم مصنوعی را از گیاهان تولید میکنند نام دیگر این چرم، چرم گیاهی و چرم وگان یا چرم تیرکمانی که از جدید ترین ها می باشد و ترک ترک نمیخورد 

 

  

 چرم مصنوعی کی اختراع شده ؟:

زمان اختراع چرم مصنوعی را نمی توان تعیین کرد. با این حال ، تقریباً 100 سال پیش ، موارد و سطح دسته های ابزار و دوربین ها با منسوجات روکش دار پوشانده شده بودند که ظاهری ظاهری از سطح چرم صاف داشتند. استفاده از چرم مصنوعی صرفاً صرفه جویی در هزینه نبود ، زیرا در آن زمان ، این ماده نسبتاً جدید برای کالاهای با ارزش نیز پردازش می شد

 

چرم مصنوعی ، همانطور که از نامش پیداست ، ماده ای است که شبیه چرم است ، اما نمی توان آنرا اعلام کرد ، زیرا چرمی نیست که در استانداردهای رسمی تعریف شده است.

 

چرم تیرکمانی چیست

از آنجا که چرم ماده گران قیمتی است و به دلیل ساختار دانه ها و علائم طبیعی و کانتور بیرونی نامنظم پوست چرمی ، هزینه های هدر رفته در طی مراحل برش بسیار زیاد است. به طور مداوم سعی در تولید موادی است که از سطح چرم تقلید می کنند. چرم مصنوعی تقریباً در تمام مناطقی که از چرم استفاده می شود استفاده می شود: کفش ، لباس ، مبلمان یا روکش مبلمان.

 

کاپشن چرم تیرکمانی چیست

 

 

از نظر بصری ، تولیدکنندگان در تقلید از سطح چرم بسیار خوب موفق شدند. با این حال ، چرم مصنوعی قادر به مطابقت با خصوصیات فنی چرم (قابلیت تنفس ، هپتیک ، نفوذ پذیری بخار آب و غیره) نیست. بنابراین ، چرم مصنوعی به عنوان یک گزینه ارزان قیمت برای چرم اصل باقی می ماند.

 

اما مناطقی وجود دارد که چرم مصنوعی از چرم واقعی مناسب تر است ، مانند صندلی های موتور سیکلت ، بالشتک های بیرونی قایق ها یا صندلی های جت اسکی. چرم مصنوعی بهتر می تواند در برابر تماس مداوم با نور خورشید و آب مقاومت کند ، که به چرم واقعی آسیب می رساند.همچنین ، در زمینه پزشکی (صندلی دندانپزشکان ، تختخواب ماساژ ، میز معاینه و درمان) روکش چرم مصنوعی دوام بیشتری دارد.

 

کاپشن چرم تیرکمانی چیست

 

عبارات زیادی برای چرم مصنوعی وجود دارد. چرم مصنوعی ، چرم ساختگی ، چرم چرم ، چرم مصنوعی ، چرم مصنوعی ، چرم ساخته شده توسط انسان یا اسکای فقط برخی از آنها هستند. خز مصنوعی را خز مصنوعی یا مصنوعی فورورور می نامند. چرم مصنوعی مدرن به جای پوشش PVC دارای پوشش پلی اورتان است. بنابراین نام چرم مصنوعی PU نیز استفاده می شود. در مناطقی از چین ، چرم مصنوعی به عنوان چرم PU شناخته می شود ، در حالی که پرتغالی ها آن را ناپا می نامند و عبارات متنوع بسیاری در کشورهای دیگر وجود دارد.

 

برخی از نام ها برای کتمان این واقعیت است که این ماده از چرم اصل نیست ، استفاده می شود. نام هایی مانند Coskin ، مانند چرم ، چرم پارچه ای ، پر ، چرم وگان ، چرم گیاهی یا Pellissimo و اصطلاحات دیگر برای ارزشمندتر جلوه دادن به مواد استفاده می شود.

 

کاپشن چرم تیرکمانی چیست

 

تمایز چرم اصل ، حتی برای متخصصان همیشه آسان نیست. جعل های خوبی وجود دارد که در نگاه اول نمی توان آنها را تشخیص داد. در این حالت ، بررسی مواد در آزمایشگاه به طور کلی ضروری است. موارد زیر برخی از ویژگی های اصلی است ، اما این فقط یک راهنمای خلاصه است و فقط شامل نکات اصلی است. فقط متخصصان باتجربه با استفاده روزانه از این مواد قادرند به سرعت تعیین كنند كه چه نوع ماده ای در بیشتر موارد وجود دارد.

 

چرم مصنوعی معمولاً دارای پشتی پارچه ای است که با روکش پلاستیکی دانه و صاف پوشانده می شود. چرم از پشت رشته ای است. اما چرم های مصنوعی نیز وجود دارند که حتی قسمت پشت آنها نیز مانند چرم واقعی به نظر می رسد و همچنین متخصصان در نگاه اول نمی توانند مواد را به عنوان چرم مصنوعی تشخیص دهند. برای کاربر نهایی ، تشخیص چرم و چرم مصنوعی حتی دشوارتر است. با استفاده از پانل های درب یا کیف های دستی ، قسمت پشتی مواد بدون مونتاژ یا آسیب رساندن به آن قابل دسترسی نیست. با پارچه های مخملی (مانند آلکانتارا) تشخیص تفاوت بین نوبوک و جیر کار آسانی نیست.

 

 چرم ساختاری الیافی دارد که در زیر ذره بین دیده می شود. سمت دانه دارای یک لایه فیبر متراکم است و به سمت مرکز و پشت بیشتر رشته ای می شود. در مورد چرم مصنوعی ، لایه فوقانی بسیار متراکم و بدون الیاف و سپس معمولاً پارچه است. حتی اگر در پشت الیاف وجود داشته باشد ، می توان لبه برش را از بین برد و سپس نخ های پارچه ای قابل مشاهده شدند. گاهی اوقات چرم مصنوعی فقط یک فویل فوم خالص دارد.

 

 

چگونگی تولید چسب فاکس

 

چرم مصنوعی که با نام چرم مصنوعی نیز شناخته می شود ، با پایه پارچه ای مانند پلی استر شروع می شود. سپس پارچه با استفاده از موم ، رنگ ، پلی وینیل کلراید (پی وی سی) یا پلی اورتان از پوشش و چرم تقلیدی استفاده می شود.

 

چرم فاکس چیست؟

 

چرم مصنوعی بدیهی است که شبیه چرم واقعی طراحی شده است ، اما سطح چرم مصنوعی یکنواخت است. (الگوی بسیار منظم و یکنواخت نشانه این است که یک قطعه ماشینی است.) چرم مصنوعی حتی در مقایسه با چرم واقعی نیز سرد و غیرطبیعی احساس می شود. هنگامی که انگشت خود را روی سطح چرم مصنوعی فشار می دهید ، به جای اینکه مانند چرم واقعی کشیده یا چروکیده شوید ، مواد مصنوعی به راحتی زیر انگشت شما فرو می رود در حالی که هنوز فرم خود را حفظ می کند. چرم مصنوعی به دلیل مواد شیمیایی مورد استفاده در تولید آن ، می تواند بوی پلاستیکی هم ببخشد. (اگر بوی پلاستیک و بوی شیمیایی می دهید ، می توانید شرط بزنید که چرم مصنوعی است).

 

آیا می خواهید در مورد تفاوت چرم مصنوعی و چرم واقعی بیشتر بدانید؟ در مورد تفاوت در وبلاگ ما بخوانید.

 

آیا فاکس چرم گذشته است؟

 

چرم مصنوعی تقریباً به اندازه چرم واقعی دوام ندارد و متأسفانه وقتی شروع به فرسودگی می کند ، به طور جذابی فرسوده نمی شود. گرچه بسیار ارزان تر از چرم واقعی است ، که خوب است - زیرا شما مرتباً آن را جایگزین خواهید کرد.

 

بهترین گزینه جایگزین برای چرم فاکس چیست؟

 

آیا نمی خواهید با چرم مصنوعی خراب شوید؟ ما شما را سرزنش نمی کنیم. چرم واقعی نه تنها با دوام است ، بلکه دارای نمای منحصر به فرد روستایی است که نمی توان آن را تقلید کرد. درباره چرم کامل دانه و اینکه چرا یک سرمایه گذاری عالی است بیشتر بدانید. برخلاف چرم مصنوعی ، محصولات واقعی چرم ما می توانند تهویه و تمیز شوند تا برای دهه های آینده دوام بیاورند. برای دیدن مجموعه کیف های چرمی واقعی ما و سایر موارد کلیک کنید.

 

چرم مصنوعی (که به آن چرم "چرم" یا "وگان" نیز گفته می شود) اغلب به عنوان جایگزین کمتری برای چرم اصل در نظر گرفته می شود. چرم اصل تقاضای زیادی دارد و دلایل خوبی هم دارد. چرم واقعی احساسی جذاب دارد ، ماندگاری استثنایی ایجاد می کند و چرم با کیفیت با افزایش سن بهبود می یابد. در وبلاگ قبلی ، ما در مورد دو نوع چرم مصنوعی بحث کردیم: چرم دو ریخته و چسب. در اینجا ، ما مقایسه را با دو نوع اضافی چرم مصنوعی ادامه می دهیم: پارچه چرم مصنوعی PU و پارچه چرم مصنوعی PVC.

 

پارچه چرمی مصنوعی PU

 

پارچه چرمی PU با استفاده یا ورقه ورقه شدن 100٪ پلی اورتان روی یک ماده پایه ساخته می شود. مواد پایه معمولی شامل پلی استر ، پنبه ، نایلون یا ریون است. غلتک یک الگوی دانه مصنوعی را برای تقلید از ظاهر چرم اصل به سطح اعمال می کند. دانه مصنوعی به طور معمول بسیار یکنواخت است.

 

چرم PU

 

هنگام خرید محصولات چرمی ، تشخیص تفاوت بین چرم واقعی و چرم مصنوعی دشوار است. ممکن است برخی از افراد به دنبال چرم اصل باشند ، در حالی که دیگران ممکن است بخواهند مسیر ارزان تری را انتخاب کرده و چرمی مصنوعی را انتخاب کنند. چرم PU یک گزینه معمول برای چرم مصنوعی است. اما PU Leather دقیقاً چیست؟

 

 

چرم طبیعی چطور دست میشه ؟ 

چرم طبیعی طی دباغی چرم از پوست حیوانات مختلف ازجمله گاو، گوساله، بز، گوسفند، شتر و … به دست میاد .  

 

  

چند مدل چرم مصنوعی تو بازار داریم داریم ؟:

چرم نبوک

چرم هورس

چرم جیر

چرم اشبالت

چرم میلینگ

چرم الگانت

چرم فلوتر

چرم ورنی

چرم ناپا

چرم شرانگ

چرم تیرکمانی

 

 انواع چرم طبیعی بر اساس نوع دباغی

 

دباغی چرم

 چرم گیاهی

 چرم کرومی

 چرم آلدهیدی

 چرم ترکیبی

 چرم آلومی

 چرم پوسته خام

ادامه گزارش کد : 455
معرفی محصول:

 

 

در همه دنیا دزدان محترم وجود دارند و اما برای جلوگیری از دزان گرامی باید از لوازم ضد سرقت استفاده کرد ما در فروشگاه اندلان تصمیم داریم دو مدل از دزد دیگر دستی و ساده که با چند باطری کار میکنند معرفی کنیم دزد گیر پشت پنجره برای پشت درب خانه پنجره محل کار سوله و انهایی که نگهبان هستند مناسب است یا وقتی به هل می روید ترس اینو دارید که کسی بیاد تو اتاق و خفتتون کنه ما پیشنهاد میدیم که این این نوع دزد گیر پشت درب استفاده کنید چون تا با باز شدن درب دزد گرامی دو تا داره و دو تا پای دیگه قرض میگیره و پا میزاره به فرار البته این دو مدل دزدگیر از مدلهای قدیمی دزدگیر هتسند که قیمت مناسبی دارند که ما این دزدگیر ها رو درب منزل شما تحویل میدهیم 

 

 

 

 

دزدگیر پشت پنجره و درب چه کاری مکیند و چیست :

 

شما با نصب این دزدگیر پشت درب یا هرچی که فکرو کنید با استفاده از اهن ربایی که دارد و یک عدد دستگاه کار میکند  این دزد گیر پشت درب و پنجره 2021 زنگ هشدار 120 دسی بل بسیار بلند به بیدار کردن  شما با استفاده از این دزگیر  هشدار صاحبخانه یا مستاجر کمک می کند ، به جلوگیری از متجاوز کمک می کند و احتمالاً همسایگان را نیز مطلع می کند با استفاده از کاربر - 3 تنظیم قابل تنظیم (خاموش / زنگ هشدار / دزدگیر). حالت دزدگیر ایده آل برای هشدار به شما در هنگام رفت و آمد کودکان یا مهمانان در خانه استجذاب و ترجیحی مصرف کننده - برتر از سایر محصولات امنیتی خانه ، این زنگ هشدار سفید عالی در داخل خانه شما عالی به نظر می رسدنصب آسان - بدون سیم کشی مورد نیاز ، به علاوه سوار سنسور در دو طرف زنگ هشدار برای تنظیم آسان تر. باتری 4xLR44 گنجانده شده است باطری کم مصرف و صدای پر قدرت

 

ترس ناگهانی یا تعلیق ناراحت کننده ناشی از آگاهی از خطر ؛ دلهره ترسیدن

هر صدا ، فریاد یا اطلاعاتی که به منظور هشدار نزدیک شدن به خطر است:

پل ریور در حومه شهر مسابقه داد و هشدار آمدن انگلیس را داد.

دستگاهی خودکار که برای جلب توجه ، بیدار شدن از خواب یا هشدار در مورد آتش سوزی ، دود ، متجاوز و غیره عمل می کند.

صدای هشدار دهنده سیگنال توجه.

بیشتر ببین

فعل (با مفعول استفاده می شود)

ترساندن یا ترساندن پریشانی

هشدار دادن به خطر؛ برای هوشیاری و اقدامات سریع برای ایمنی بیدار شوید 

 

 

 

 

دزدگیر پشت پنجره و درب پدالی چه کاری مکیند و چیست :

 

دزد گیر پدالی که مشاهده میکنید همانند پدال خودرو ماشین میباشد و شما کافی است که دکمه روشن شدن این دزد گیر را بزنید و در پشت درب خانه خود بگذارید تا هر کس او وارد خانه شد صدای بوق ان را فراری بدهد در کل این دستگاه دشمن دزدان میباشد

 

به سادگی زنگ ساعت را پشت هر درب قرار دهید. اگر یک متجاوز قصد باز کردن درب را داشته باشد ، طرح گوه ای از باز شدن آن جلوگیری کرده و زنگ 120 دسی بل را فعال می کند. زنگ هشدار متجاوز احتمالی را می ترساند و شما را از ورود به سیستم آگاه می کند. یک کلید حساسیت قابل تنظیم از دستکاری جلوگیری می کند. هنگام مسافرت ، فقط این واحد سبک را در چمدان خود بیندازید. کلید روشن و خاموش از به صدا در آمدن تصادفی واحد جلوگیری می کند. به یک باتری 9 ولتی نیاز دارد که شامل نمی شود. اندازه گیری ها 5 1/2 "x 2" x 1 1/2 "است.

 

 

 

وظیفه اصلی دزدگیر یا همان سیستم اعلام سرقت، اعلام ورود غیرمجاز به یک مجموعه یا حریم شخصی طی شکستن یک در یا قفل با ایجاد صدا یا نور یا یک تماس تلفنی می‌باشد.

 

به گزارش ایسنا، بنابراعلام پنتا، تمامی دزدگیرهای پیشرفته منزل، دزدگیر اماکن و استاندارد دارای یک ساختار کلی هستند که شامل:

 

 یک مدار باز و یک مدار بسته

مدار آژیر

 مدار شارژ باتری

انواع حسگرها و آژیرها و هشدار دهنده ها

قسمت‌های مختلف یک سیستم دزدگیر حرفه‌ای 

 

۱. دستگاه مرکزی دزدگیر (پنل مرکزی آلارم)

 

۲. چشم الکترونیکی (رادار، سنسور حرکتی، سنسور مادون قرمز PIR)

 

۳. انواع آژیر و بلندگو

 

۴. چراغ هشدار دهنده چشمک‌زن

 

۵. انواع سنسور در و پنجره

 

۶. تلفن کننده اتوماتیک (شماره گیر اتوماتیک-Auto Dialler)

 

۷. پدال یا شاسی اضطراری

 

اجزاء و مکانیسم کارکرد دزدگیر

 

دستگاه مرکزی دزدگیر

 

 

کدام  برند دزدگیر اماکن بهتره و دزد خفت کنهبرای فهمیدن این موضوع لازم نیست که کلی پول و زمان خرج کنید, مدل های مختلف را تست کنید و آخر سر متوجه شوید که چه دزدگیری بهتر است.
با توجه به تنوع زیاد برندهای دزدگیر اماکن در بازار که غالبا ایرانی هستند و کیفیت,قابلیت و خدمات انها متفاوت است تصمیم گرفتیم که با استفاده از تجربه همکاران و مصرف کننده های این کالا بهترین برند ها را رتبه بندی کنیم تا بتوانیم به تصمیم گیری شما عزیزان برای انتخاب بهترین دزدگیر اماکن کمک کنیم.

 

 

معایب دزدگیرهای معمولی:


• کنترل قطع و وصل دزدگیر فقط در صورت نزدیکی به خودرو


• عدم دسترسی به تنظیمات سنسورها


• راه اطلاع‌رسانی محدود (فقط از طریق صدای آژیر)


• کارایی در محدوده مشخص


 

• سنسورهای کم

ادامه گزارش کد : 454
معرفی محصول:

 کبریت دائمی چیست ؟ و به چه دردی میخوره :

کبریت دائمی محصولی است که به درد کوه نوردی و دریا نوردی و مناسب جاهای مرطوب است که به مشا امکان میدهد در هر کجا که هستید اتش داشته باشید البته این کبریت خوبی که داره اینه که اگه خیس هم باشه روشن میشه و بخاطر اینه که محبوب شده و ما چند مدل رو براتون گذشاتیم بتا بدونید کبریت دائمی چیست و یعنی چه در بسیاری از روزها آتش نقش خیلی مهمی  در زندگی اقایان و خانوم هادارد مخصوص اقایان سیگاری و دست به دود و اما خانوم ها  از قبیل گرم کردن و پخت و پز با استفاده از کبریت دائمی فروشگاه اندلان  با تمامی این مشکلات خداحافظی کنید  و برای همیشه به صورت دائمی کبریت خواهید داشت 

 

مشتریان توجه کنید ارسال رایگان شد  

قبل از خرید توجه فرمایید تمام کبریت های مشابه در بازار نیاز به گاز مایع یا ماده مشتعل کننده میباشند و این کبریت به تنهایی روشن نمی شود چند قطره گاز مایع برای 1 یا 2 ماه کافیست در مصارف دیگر خود مثل روشن کردن آتش در طبیعت نیز از این کبریت می توانید تا مدتها طولانی استفاده کنید.

توجه : این کبریت دائمی چیست به راحتی خاموش نمیشود و این فرق بزرگی است که نسبت به کبریت های چوبی دارد و بدنه این کبریت دائمی استیل میباشد  و فرق دیگر آن این است که ضد آب میباشد که شما با دیدن ویدیو محصول که در پایین قرار داده ایم متوجه خواهید شد

 

توضیحات کامل مربوط خرید کبریت دائمی

 آتش همیشه نقش مهمی در زندگی ما داشت و داره و خواهد داشت با به روز شدن تکلونوژی کبرتی ها هم به روز رسانی دشه اند و حالا انواع کبریت در بازار موجود است که ما میرم سراغ کبریت دائمی ماده مشتعل کننده این کبریت چخماقی گاز مایع زیپو است که در همه سوپر مارکت ها در یک قوطی فلزی موجود دارند که فقط باید چند قطره در درون این کبریت بریزید و برای 1 یا 2 ماه شما کافی می باشد  بنزین زیپو همراه این محصول نیست واین مدل دارای آینه هم نمیباشد  و فقط یک کبریت است  عمراین محصول گاز فندک کبریتی حدود ۱۰ برابر کبریت های معمولی است و به همین خاطر به آن کبریت دائمی می گویند بسیار سبک و قابل حمل است و در همه جا می تواند با شما باشد. 

 

 

فروش خرید سفارش کبریت دائمی

 

 

آموزش استفاده از کبریت چخماقی:

کبریت را با گاز مایع زیپو (بنزین زیپو) پر کنید و سپس از آن استفاده کنید.

 

خدمات پس از فروش محصول کبریت دائمی :

اگر کبریت دائمی که خریداری کرده‌‏ام، ایراد فنی یا آسیب دیدگی داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟

پاسخ: با خدمات پس از فروش تماس بگیرید (از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما و برای اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط خدمات پس از فروش به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.

 

 

 

     خـرید پستی  >> قیمت : 35000 تـومان 

 
موجود است با ارسال رایگان
 

 


  

 

خرید فروش کبریت دائمی چخماقی خودکاری میله ای باریک

 

کبریت کوهنوردی ضد آب سنگ چخماقی خودکاری قلمی چیست :

 این کبریت دائمی چخماقی فقط جرقه ایجاد میکند و شلعله ور نمیشود البته جرقه شدیدی ایجاد میکند و میتوانید شاخو برگ درختان و علف خشک و یا حتی گاز را با این کبریت روشن نمایید این کبریت یک کبریت نظامی هم میباشد طریقه کار با این کبریت نارنجی رنگ چخماقی بسیار احا میباشد فقط کافی است دو سنگ چخماقی را به هم بزنید تا جرقه شدیدی ایجاد کند 

 

مشخصات کبریت نارنجی رنگ چخماقی خودکاری:

این کبریت دائمی خودکاری قابل حمل و ضد اب میباشد وطرزاحی آن وطری است که جرقه را پرتاپ میکند  جنس میله های چخماقی ان از  میله منیزیم است که حتی وقتی خیس است کار مکیند و جرقه زیبایی تحویلتان خواهد داد این کبریت فروشگاه اندلان دارای بدنه جنس  آلومینیوم سبک میباشد برای استفاده کمپینگ ، کوهنوردی ، مسافرت ، کوله پشتی و غیره می باشد 


مشخصات کبریت دائمی خودکاری:

رنگ: سیاه نارنجی سبز

جنس : آلومینیوم

طول کل: تقریباً 9.3 سانتی متر 

قطر: تقریبی 10.7 سانتی متر

طول میله منیزیم: تقریباً 5 سانتی متر 

بسته شامل:

1 x سنگ چخماق 

1 x طناب (رنگ تصادفی)

1 عدد حلقه کلید

1 x کتابچه راهنما

     خـرید پستی  >> قیمت : 75000 تـومان 


موجود نیست 
 

  

کبریت دائمی چخماقی جاکلیدی

 

کبریت فلزی ضد آب سنگ چخماقی جا کلیدی قلابی شیک چیست :

این کبریت چخماقی جا کیلدی جدید و زیبا در عین حال ساده فقط جرقه بلندی ایجاد مکیند و میتوانید به عنوان جا کلیدی هم از آن استفاده نمایید و جیبنی میباشددارای اندازه: 4.2 * 7.3 سانتی متر میباشد و ساختعه شده از فولاد ضد زنگ با کیفیت است و جنس   سنگ چخماق آن از منیزیم است

 

خـرید پستی  >> قیمت : 65000 تـومان 


موجود نیست 
 

 


 

 کبریت دائمی سنگ چخماقی غلطکی طلایی

 

 سنگ چخماقی غلطکی طلایی چیست :

این محصول فقط جرقه شدیدی ایجاد میکند و شلعه ودر نمیشود 

شرح

100٪ کاملاً جدید و با کیفیت ماده: ترکیب آلیاژ رنگ: طلایی

اندازه: طول: 6.4 سانتی متر ، قطر قرقره: 1.1 سانتی متر ، قطر حلقه: 1.5 سانتی متر

 بسته بندی شامل: 1 عدد

نکات :

1. لطفا اجازه دهید 1-2 سانتی متر به دلیل اندازه گیری دستی متفاوت باشد. لطفا قبل از خرید اندازه دقیق را با اندازه خود مقایسه کنید.

2. به دلیل متفاوت بودن صفحه نمایش رایانه ، ممکن است رنگ موارد واقعی با تصاویر فوق کمی متفاوت باشد ، از درک شما متشکریم.

نوع محصول: کیت سفر


 خـرید پستی  >> قیمت : 15000 تـومان 


موجود نیست 
 


خرید فند ارازن قیمت بدنه چرمی اصل تایوان 

 

یک کبریت دائمی شیک و لاکچری طرح جاکلیدی قاب محافظ چرمی قهوه ای بدنه  از جنس استنلس استیل که سالهعای برای شما عمر خواهد کرد چون هدف فروشگاه اندلان عرضه کننده محصول با کیفیت است در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد محصول ، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

نکات خرید فندک چرمی بنده استیل :

روغن نفت سفید نمی تواند از طریق هوا حمل شود ، بنابراین خریدار عزیز نیاز به پر کردن مجدد نفت سفید دارد ، لطفا از نفت سفید فندک مخصوص استفاده کنیدیکی از این محصولات ، فندک ها بودند که عملکردی کاملاً متفاوت نسبت به کبریت ها داشتند و با استفاده از گاز مایع کار می کردند  ، که به مرور زمان هم بسیار توسعه یافته تر شدند و امروزه شاهد حضور انواع متنوعی از فندک های گازی با طراح های مختلف هستیم . اما کار فندک ها به همین جا ختم نشد و نسل جدیدی از فندک های 2021 با عنوان فندک های چخماقی که نیاز به سوخت نداشتند و تنها جرقه ای ایجاد می کردند ، معرفی کردند که با توجه به نوع عملکردی که دارند ، بیشتر خوبه ، اجاق های گازی بودند و در استفاده از آنها نیز محدودیت هایی وجود داشت .

 

رنگ: قرمز ، سیاه

رده محصول: فندک

مواد: فلز

نوع روغن موتور: نفت سفید

 

خـرید پستی  >> قیمت : 55000 تـومان 


موجود نیست 
 

 

 

 

کبریت دائمی فندکی طرح بطری طلایی محصولی از فروشگاه اندلان

فعال در فضای باز قابل حمل بطری شراب فلزی نفت سفید فیروز میلیون مسابقه مطابقت با مسابقه دائمی

نام محصول

کبریت دائمی

MOQ

60 عدد

بسته بندی

اوپ / جعبه

پرداخت

جزئیات تصاویر

 

زمانی که محصول موجود شد به من اطلاع بده.

Email Address 

 افزودن به لیست اطلاع رسانی

افزودن به علاقه مندی ها

شناسه محصول:

 خـرید پستی  >> قیمت : 25000 تـومان 


موجود نیست 
 

ادامه گزارش کد : 453
معرفی محصول:

قیمت انواع مدل جدید جا مسواکی دیواری آینه دار مسافرتی چوبی لیوانی ضد میکروب فلزی پلاستیکی شیشه ای عروسکی کودکانه اتوماتیک قیمت جا مسواکی آنتی باکتریال قیمت جا مسواکی و خمیردندان اتوماتیک برقی چراغ دار تخفیف جا مسواکی دیواری به مناسبت شب یلدا دی ماه 1399

 

جا مسواکی دیواری هوشمند از کجا بخرم و قیمت روز به چه صورته :

 

این روزها که مسواک زدن یک امر مهم است باید مسواک ها را در جایی بهداشتی نگهداری کنیم تا الوده به میکروب نشود مخصوصا در این روزها کرونایی در این پست قصد داریم انواع جا مسواکی دیواری را معرفی نمایید تا شما مشتریان محترم بهترین نوع جا مسواکی و خمیر دندان ریز را انتخاب نمایید فروشگاه اندلان شما را دعوت میکنم تا مدلهای برتر جا مسواکی را مشاهده  مشخصات جا مسواکی هوشمند دیجیتالی دارای  رنگ سفید جنس بدنه پلاستیکی ضدعفونی کننده UV مسواک. نگهدارنده مسواک 4 عدد مسواک شامل سر مسواک برقی را نگهداری مکیند ، هر سر مسواک محافظت شده و با فاصله در کنار هم قرار میگیرید، ایمن و سالم در طراحی خمیر دندان ریز این جا مسواکی طوری است که هنگام پخش خمیر دندان باعث صرفه جویی در مصرف خمیر دندان می شود ، و  مسواک هایتان را به سادگی و نور ماورا بنفش  ضد عفوی و محافظت می کند. چراغ UV یو وی پس از 4 تا 5 دقیقه خودکار خاموش می شود.جا مسواکی شارژ USB: با صفحه خورشیدی می توان آن را با نور داخلی شارژ کرد ، همچنین می توان آن را از طریق کابل USB شارژ کرد. بهداشت دهان و دندان خود را حفظ کنید این نگهدارنده مسواک می تواند 99.9٪ مواد مضر مسواک شما را از بین ببرد و می تواند از تولید مثل میکروب ها جلوگیری کند.این جا مسواکی هوشمند دارای تایمر اتوماتیک 10 ثانیه ای است ، وقتی هیچ کس در آن نزدیکی نیست خودکار شروع به پرتو نور ماوار بنفش می کند و پس از ضد عفوی کننده گی خاموش می شود ، که می تواند بسیاری از مواد مضر مسواک شما را از بین ببرد ، سلامت دهان و دندان شما و خانواده را حفظ کند باید این دستگاه هار در جایی قرار دهید که اب به داخال ان نفوذ نکند   اگر دیوار رنگ شده باشد می توانید آن را با پیچ روی دیوار درست کنید.

 

 

دستگاه جا مسواکی خمیر دندانی با تابش  اشعه ماورا بنفش برای ضد عفونی کننده هوشمند مسواک ها خروجی: DC 5V 450mA ولتاژ کار: DC3.7V ظرفیت باتری : 2600mAh محیط کار: 5-50 سانتیگراد اندازه: 19 * 12.5 * 9 سانتی متر / 7.48 * 4.92 * 3.54 " 

 

دستگاه جا مسواکی خمیر دندانی با تابش  اشعه ماورا بنفش

 

 قیمت خرید جا مسواکی دیواری هوشمند دیجیتالی

  

 جا مسواکی ساده سفید 

 

قیمت خرید جا مسواکی دیواری چوبی فلزی پلاستیکی شیشه ای عروسکی کودکانه

 

 

نگهدارنده مسواک مارگاریتای سفید ساده  11 شیار برای خمیر دندان و مسواک ، دیواری سازمان دهنده ذخیره سازی حمام و 4 پوشش مسواکی برای خانواده محصولی از فروشگاه اندلان می توانید آن را روی میز آشپزخانه یا دیوار یا روشویی قرار دهید .می توانید آن را در آشپزخانه حمام و یا بر روی دیوار قرار دهید . ثابت و ایمن. بسته شامل 2 قلاب چسب است.

 

  

قیمت جا مسواکی دیواری

 

 

نگهدارنده مسواک می تواند همزمان 4 مسواک را در خود نگه دارد. چه مسواک برقی و چه مسواک دستی ، این نگهدارنده مسواک می تواند وزن 4 مسواک را تحمل کند و در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. این پاک کننده مسواک هوشمند بسیار مناسب است پاسخگویی به نیازهای خانواده های چند نفره بسیار راحت است.ضدعفونی کننده مسواک می تواند 99.9٪ از باکتری های مسواک را تمیز کند. نگهدارنده مسواک UV تضمین می کند که شما و فرزندانتان هنگام مسواک زدن مسواک تمیز داشته باشید. یک نگهدارنده مسواک مناسب برای سرویس بهداشتی است. لطفا ضد عفونی کننده و نگهدارنده مسواک را روی دیوار خشن یا مرطوب نصب نکنید .ایمنی و صرفه جویی در انرژی دیواره ضدعفونی کننده مسواک که از مواد ABS ساخته شده است. نگهدارنده ضدعفونی کننده مسواک 2021 kid uv دارای یک باتری لیتیوم 1500 میلی آمپر است. دارای درگاه شارژ UBS برای خلاص شدن از شر شارژ سوکت.دارای صفحه نمایش LCD ال سی دی مقاوم و ضد اب است

 

 

جا مسواکی خمیر دندانی چکمه ای نی بوت پوتین

 

این جا مسواکی طرح کفش چکمه ای فروشگاه اندلان دارای سه جای مسواک و دو عدد خمیر دندان میباشد که میتوانید خمیر دندان را در قسمت جلو کفش قرار دهید و با چرخداندن اهرم کناری خمیر دندان را روی مسواک پخش کنید و میتوانید از همه خمیر ندان تا ذره اخر استفاده نمایید

  

مشخصات جا مسواکی خمیر دندانی رو میزی چکمه ای پوتینی فانتزی :

ساخته شده از  پلاستیک با کیفیت مقاوم

اندازه چکمه: 12 * 8 * 6 سانتی متر

یک  عدد نگهدارنده مسواک ارسال رنگ به صورت تصادفی

دارای جای مسواک و خمیر دندان

 

خرید جا مسواکی پرنده بچه گنجشک

 

 خرید ارازن قیمت جا مسواکی پرنده صورتی ، این جا مسوتاکی فروشگاه اندلان قابلیت نصب آسون رو  بر روی دیوار سرویس بهداشتی ، حمام و هر جایی که دلتون بخواد رو داره .پس از استفاده از مسواک می توانید آن را بر روی جا مسواکی قرار دهید تا از آلودگی محیطی که ناشی از تماس با سطوح مختلف است جلوگیری کنید .  جا مسواکی پرنده صورتی فروشگاه اندلان در رنگ های 10 گانه تولید شده است  که به اسونی نصب میشه 

 

 

ویژگی های جا مسواکی طرح پرنده :

فانتزی و دارای رنگهای شاد ابعاد جا مسواکی : 12 * 20 cm

قابل نصب بر روی دیوار

 

 

 

قیمت خمیر دندانی جا مسواکی حلزون کودکانه دخترانه

 

 .جا مسواکی حلزون 1399 ارائه شده در رنگ های متنوع و چند گانه است  طراحی آن به گونه ای است  که به آسونی قابل استفاده برای  هر سرویس بهداشتی است .در قسمت جلویی حلزون حفره ای قرار دارد کعه در این حفره میتوانید خمیر دندان و مسواک یا هر چیزی شبیه این دو را قرار دهید   جنس بدنه این جا مسواکی فروشگاه اندلان از پلاستیک درجه  ساخته شده است  و مناسب  لوازمی با اندازه کوچک مانند خدکار خط کش مداد مسواک خودکار، لوازم وغیره است . ارسال رنگ این جا مسواکی به صورت تصادفی است  اما شما میتوانید در مشخصات رنگ مورد نظر را ذکر بفرمایید تا در صورت موجود بودن برایتان ارسال شود      ​

 

 

ویژگی های جا مسواکی طرح حلزون آذر 1399 :   

فانتزی و دارای رنگهای شاد ارائه شده در رنگ های متنوع و زیبا (ارسال رنگ به صورت رندوم)قابل نصب بر روی دیوار جا میگیرد

  

 

خرید جا مسواکی عروسکی فانتزی زرد 1400

طرح زیبا و خاص 2021
 
ساخته شده از مرغوب ترین پلاستیک ابعاد ‏‏:‏‏ 19*8 سانتی متر

جا مسواکی عروسکی رنگ زد برای همه سنین   

 

 

قیمت خرید جا مسواکی دیواری چوبی فلزی پلاستیکی شیشه ای عروسکی کودکانه 

 

قیمت این محصول 35000 تومان

 برای نصب این جا خمیر دندان و جا مسواکی دیواری فقط باید ست سطح مورد نظر خود را  را کاملا تمیز کنید و اثری از چربی یا هر کثیفی نباشد چون اگر چرب باشد این جا مسواکی درست بر روی سطح مورد نظر چسب نمیگیرد و بعد  چسب دوطرفه یرا باز کنید و بر بروی سطح مورد نظر بچسبانید خمیر ریز اتوماتیک ارائه شده در رنگ های قشنگ  است و طراحی آن به گونه ای است که به راحتی قابل استفاده برای انواع سرویس های بهداشتی  باشد و بدون نیاز به سوراخ کردن دیوار به صورت چسبی به هر جایی که دلتون میخواد بچسبایند مثل روی کاشی یا گچ 

 

 

قیمت خرید جا مسواکی دیواری چوبی فلزی پلاستیکی شیشه ای عروسکی کودکانه

 

قابلیت نصب روی دیوار 20201

بسیار کاربردی ساخته شده از مرغوب ترین مواد

دارای لیوان معکوس آهن ربایی ابعاد ‏‏:‏‏ 19*8 سانتی متر
 
 
فروش جا مسواکی خمیر دندانی لاک پشت پلاستیکی

 

جا مسواکی طرح لاک پشت 1400
جنس پلاستیک
دارای 3 پستانک جهت چسباندن به دیوار
قابلیت استفاده به صورت جا مسواکی و جای خودکار
 
 
خرید فروش قیمت جا مسواکی خمیر دندانی
 
 
جا مسواکی دیورای فانتزی قورباغه فروشگاه اندلان ، محصولی ساده است . این جا مسواکی جا خمیر دندانی یک جا مسواکی پلاستیکی قورباغه ای میباشد  .پشت بدن قورباغه چند وکیوم پلاستیکی می باشد که جامسواکی را به سطح مقاومی مثل سرامیک، کاشی شیشه و یا فلزی مقاوم جنس استیل محکم نگه می دارد.انی جا مسواکی دیواری از جنس پلاستیکی با کیفیت ساخته شده است  دارای ابعاد 12*20 سانتی متر است که میتوانید چیزهای دیگر مثل  ، قاشق و چنگال، مداد، خودکار رو هم در ان قرار بدید یا حتی کنار میز تحریر یا کمد هم قرار بدید یا کابینت اشپزخانه
 
خرید جا مسواکی مسافرتی اداری سفری
 
 
بدنه ی جا مسواکی دستی مخصوص سفر کار و اداره از پلاستیک با کیفیت ساخته شده است و فروشگاه اندلان همیشه سعی کرده که از محصولات با کیفیت استفاده کنید. قیمت این جامسواکی بسیار مناسب استو دارای  درب چفتی است درب چفتی این جا مسواکی تکی این امکان را به شما میدهتد که به راحتی در کیف یا هر جایی انر را قرار دهید و آلودگی ها به ان نفوذ نخواهند کرد و باعث میشود  برس مسواک هایتان خراب نشوندو شیارهایی که در این جا مسواکی است باعث خشک شدن سریع برس مسواک میشود و هر مسوامکی در این جا مسواکی قرار میگیرد و خیالتان راحتت باشد که میکروب و آلودگی در این جا مسواکی نفوذ نخواهند کرد
  
 
قیمت 2عدد از این محصول 20000 تومان
 
خرید قیمت فروش جا مسواکی خمیر دندانی کفشدوزک قرمز

 

این جا مسواکی کفشدوزک هم قیمت مناسبی دارد هم ارزان قمیت است .جا مسواکی کفشدوزک رنگ های چند گانه تلوید شده است که میتوانید رنگ مورد نظر را در سفارش خود قید بفرمایید .پشت بدن کفشدوزک چند چسبانک یا مکنده پلاستیکی قرار دارد که میتوانید این جامسواکی به هر جایی که شبشه شیشه سرایمک هستند بچسبانید حتی چوب البته به هر چوبی نمیچسبد و اگر رنگ شده و صاف باشد بهتر جواب میدهد .جنس این جا مسواکی فانتزی فروشگاه اندلان از پلاستیک با کیفیت است و میتوانید این محصول را در کنار تخت کابینت کمد هم بچسبانید و در داخل ان  قاشق و چنگال،  خودکار، لوازم آرایشی و غیره بگذارید 

 

خرید جا مسواکی خمیر دندانی خرسی خرس

  

جا مسواکی خرسی شامل یک جا مسواکی پلاستیکی با کیفیت طرح خرس مهربون است که  بر روی دیوار در سرویس بهداشتی با چسبانکی که دار میچسبد .در قسمت جلویی جا مسواکی حفره ای تعبیه شده است  کهدر داخل ان  مسواک و خمیردندان قرار میگیرد . این  شکاف جدا میشود  رنگ این جا سمواکی خرسی ارزان قیمت باحال به صورت رندم می باشد زیرا گاهی وقتا ممکن ااست رنگ مود نظر شما موجود نباشید منتها شما میتوانید رنگ مورد نظر خود را در سفارش قید بفرمایید   

 

قیمت خرید جا مسواکی دیواری چوبی فلزی پلاستیکی شیشه ای عروسکی کودکانه  

 

​​​جای مسواک و جا خمیر دندانی پلاستیکی در مدل عروسکی پایه‌ دار رو میزی . بدنه‌ی این جا مسواکی مسافرتی خانگی از پلاستیک با کیفیت ساخته شده است و در رنگهای بنفش، صورتی و آبی در فروشگاه اندلان موجود است درب چفتی به کار رفته در این جا مسواکی باعث میشود هر وقت که بخواید به مسواک و خمیر دندان خود تسترسی داشته ابشی و با بستن درب ان دیگر الودگی به مسواک نفوذ نمیکند  

 

 

ادامه گزارش کد : 452

فروشگاه اندلان

محصولات جدید